Radek Beneš

Pomohu vám ušetřit
peníze a využít je
na splnění vašich cílů

Pomáhám svým klientům dosáhnout na vlastní bydlení, doporučuji vhodné investiční příležitosti, zabezpečuji je pro případ nečekaných událostí a prostřednictvím finančního plánu je posouvám k finanční nezávislosti.

Play Video

Co pro vás zajistím

Finanční plán

Odborným porovnáním příjmů a výdajů odhalím, kde můžete „bezbolestně“ ušetřit. A společně vymyslíme plán, jak tyto peníze co nejefektivněji využít, abyste v budoucnu měli dostatek prostředků na splnění svých cílů.

Hypotéka

Projdu kompletní nabídku všech bank, zjistím, kde můžete dostat výhodnou hypotéku, a vyjednám vám co nejlepší podmínky. Postarám se také o veškerou administrativu, smluvní a právní servis.

Investice

Doporučím vám, do čeho investovat a čemu se naopak vyhnout. Připravím vám úspěšnou strategii, která bude reflektovat vaše plány, možnosti a základní pravidla investování: dlouhodobost, pravidelnost a diverzifikaci.

Pojištění

Poradím vám, jak zabezpečíte sebe i své blízké pro případ dlouhodobého výpadků příjmů, náhlého zničení majetku nebo jiných nečekaných událostí, které mohou lidem během okamžiku obrátit život vzhůru nohama.

Splátková kalkulačka

Chcete získat orientační představu o tom, jak výhodné mohou být vaše investice nebo o kolik můžete při pravidelném investování zkrátit dobu splácení hypotéky? Získejte kvalifikovaný odhad své finanční budoucnosti.

Kontaktní formulář

Hledáte vhodný pozemek pro stavbu vysněného domku nebo podnikatelskou činnost? Sháníte nové bydlení či zvažujete prodej nemovitosti? Nebo chcete poradit, jak výhodně naložit se svými financemi? Napište mi přes kontaktní formulář. Brzy se ozvu.

Stisknutím tlačítka ODESLAT FORMULÁŘ potvrzujete, že jste se seznámili s mým Prohlášením o ochraně osobních údajů a souborech cookie.