Radek Beneš

Radek Beneš,
k vašim službám

Již od roku 2003 působím v oboru, který mi dává smysl a zároveň umožňuje propojit bohaté zkušenosti z oblastí realit, obchodu, marketingu a financí. Spolupracuji především s developery a soukromými investory, ale rád se postarám o veškeré potřeby spojené s nemovitostmi u jakéhokoliv klienta – ať už jde o prodej, koupi, nebo výstavbu.

Do roku 2016 jsem pracoval ve společnosti CANABA Development, která realizuje nízkoenergetické domy na klíč. Následujících 5 let jsem se nemovitostem věnoval hlavně jako realitní makléř pod značkou největší realitní skupiny v síti RE/MAX – RE/MAX G8 Reality.

Svým klientům chci ale poskytovat komplexní servis v oblasti financí a realit. Proto jsem v roce 2021 spojil své služby se zázemím finanční skupiny Broker Consulting. Díky tomu vám pomohu nejen k vysněnému bydlení, ale také k finanční nezávislosti. Domluvme si schůzku.

Kde se můžeme potkat?

Rád se s vámi sejdu v naší kanceláři.

Broker Consulting
třída Karla IV. 1283/28
Hradec Králové

Můžeme se také setkat ve vzorovém domě, kavárně nebo se třeba spojit on-line přes aplikace ZOOM nebo MS Teams.

Budoucnost mi není lhostejná

Když zrovna nerozvíjím nějaký developerský či jiný stavební projekt, snažím se rozvíjet ostatní. Především děti. Ve volném čase jsem lektorem programů Malá technická univerzita, Malá digitální univerzita a ABC Finančního vzdělávání.

Jejich prostřednictvím předávám předškolákům a žákům prvního stupně ZŠ nenásilnou formou a v duchu Komenského myšlenky „škola hrou“ zkušenosti posbírané v realitách, inženýringu a developmentu.

Děti si například vyzkouší postavit z kostiček město a nakreslit mapu. Zjistí také, jak se staví věž, která nespadne, postaví si most, jenž udrží i dospělého člověka, pochopí princip fungování elektrárny, čističky odpadních vod, těžby ropy a plynu. A v neposlední řadě se naučí číst v technickém výkresu a zavedou do domečku vodovod, kanalizaci, elektřinu i plyn. 

Učím je tedy rozvíjet technické a logické myšlení i dovednosti a od dubna 2024, po úspěšném složení zkoušky lektora ABC Finančního vzdělávání, se věnuji výuce finanční gramotnosti.  

Kontaktní formulář

Hledáte vhodný pozemek pro stavbu vysněného domku nebo podnikatelskou činnost? Sháníte nové bydlení či zvažujete prodej nemovitosti? Nebo chcete poradit, jak výhodně naložit se svými financemi? Napište mi přes kontaktní formulář. Brzy se ozvu.

Stisknutím tlačítka ODESLAT FORMULÁŘ potvrzujete, že jste se seznámili s mým Prohlášením o ochraně osobních údajů a souborech cookie.