Radek Beneš

Reality aktuální
nabídka

Uvědomuji si, že nákup či prodej nemovitosti bývá nejdůležitějším obchodem v životě. S mojí pomocí proběhne hladce, bezpečně a výhodně

V Broker Consulting se staráme o peníze více než 600 000 klientů, kteří se nám svěřují se svými plány. Často tak víme o nabídce i poptávce nemovitostí dříve než realitní kanceláře a obchod realizujeme v rámci interní sítě, aniž by se daný dům, byt či omezek či byt veřejně inzeroval. Proto vám dokážu rychle najít nový domov či vhodného kupce. Zajistím ale také výhodné financování, díky čemuž vše proběhne bez komplikací.

Postarám se o veškerou administrativu, byrokracii a jednání se státními orgány.

1 Při prodeji nemovitosti

zajišťuji pro prodávající i pro kupující právní servis, finanční poradenství, inzerci a propagaci nemovitosti a veškeré úkony spojené s převodem nemovitosti.

2 Při plánování výstavby

obstarám potřebná povolení a vyjádření dle stavebního zákona a speciálních právních předpisů.

3 Posoudím

pozemky vhodné ke stavbě z pohledu územního plánu a zařídím komplexní projednání s účastníky státní správy i samosprávy.

4 Zprostředkuji

geologický průzkum, geodetické zaměření pozemku, měření radonu a hluku podle požadavků hygienické stanice.

5 Zkoordinuji

projektovou dokumentaci a obstarám podklady k získání územního rozhodnutí, územního souhlasu, stavebního povolení, ohlášení stavby a následné kolaudace.

6 Prodám

pomocí vyzkoušených postupů, za asistence profesionálních dodavatelů připravím prodejní strategii a odpovídající prezentaci, která zaujme a povede k prodeji či pronájmu nemovitosti.

Nabídka a poptávka po bydlení a komerci v Hradci Králové a okolí

Aktuální nabídka

Jak prodám vaši nemovitost?

Profesionální fotograf

Rozklikli byste inzerát, pokud by vás nezaujala náhledová fotografie? Asi jen stěží. Raději byste hledali dál. První dojem zkrátka rozhoduje. Spolupracuji s profesionálními fotografy, jejichž snímky čtenáře zaujme a přimějí k prohlídce.

Homestaging

Zcela nezařízený dům či byt vyžaduje hodně fantazie, pokud si chcete představit, jak byste si ho zabydleli. Proto zajistím profesionální úpravu vašeho interiéru, která zájemcům během prohlídky ukáže nemovitost v nejatraktivnější možné podobě.

Cenové aukce

Pokud se najde vyšší počet zájemců o váš dům, byt či pozemek, rád pro ně uspořádám cenovou aukci, během které budou postupně přihazovat ve snaze o získání nemovitosti. To může zvýšit její prodejní cenu až o několik milionů korun.

Financování

Sjednat si hypotéku na vlastní pěst už není jen tak. Já však díky silné pozici Broker Consulting a mnohaletým zkušenostem zařídím, aby vámi preferovaný zájemce o nemovitost získal úvěr a celý obchod dopadl úspěšně pro všechny strany.

Virtuální prohlídka

Standardní součástí mých služeb je virtuální prohlídka, kterou používám i na pronájem levných bytů. Šetří čas zájemcům i vlastníkům nemovitostí, takže na skutečnou prohlídku přivádím již opravdové zájemce připravené jednat, nikoliv jen zvědavce, kteří se prostě přijdou podívat.
Ukázky ZDE

Chat bot

Vaši nemovitost bude v prostředí internetu a na sociálních sítích neustále připraven nabídnout můj asistent, který nikdy nespí. Technologicky jdu stále s dobou a leckdy jsem trochu napřed. Chatbota si můžete vyzkoušet kliknutím na modrou ikonu Messenger dole na všech stránkách mého webu.
Ukázky ZDE

Stránky nemovitosti

Pro většinu nabízených nemovitostí, ať už na prodej nebo na pronájem, připravuji samostatné webové stránky, často s originální doménou.
Ukázky ZDE

Databáze poptávek

Dlouhodobě prodáváme 4 z 10 nemovitostí neveřejně. Jak je to možné? Staráme se o majetek a rodinné finance více než 650 000 klientů. Standardní součástí finančního plánování je řešení bydlení a pořízení investiční nemovitosti. Víme kdo hledá jakou nemovitost a zda na ni má připravené financování. Rychle pak propojujeme nabídku a poptávku.

Poradenství

Prověřování pozemků

Zajistím odborné prověření pozemku, ať už jste prodávající, kupující, zprostředkovatel, či developer.
Detail služby

Developerské projekty

Poradím vám s předprojektovou přípravou, technickými prohlídkami, financováním nebo něčím jiným, co budete potřebovat.
Detail služby

Kontaktní formulář

Hledáte vhodný pozemek pro stavbu vysněného domku nebo podnikatelskou činnost? Sháníte nové bydlení či zvažujete prodej nemovitosti? Nebo chcete poradit, jak výhodně naložit se svými financemi? Napište mi přes kontaktní formulář. Brzy se ozvu.

Stisknutím tlačítka ODESLAT FORMULÁŘ potvrzujete, že jste se seznámili s mým Prohlášením o ochraně osobních údajů a souborech cookie.