Radek Beneš

Vítejte ve světě investičních nemovitostí

Vážení investoři a majitelé nemovitostí,

pravděpodobně jste na tuto stránku přišli po telefonickém rozhovoru se mnou nebo s asistentkou, anebo jste již dostali na mé služby doporučení.

Srdečně vás zde vítám! Jsem Radek Beneš, certifikovaný investiční konzultant a realitní specialista s více než 20 letou praxí v oboru. Mým hlavním cílem je maximalizovat návratnost Vaší investice v nemovitostech.

🏡 O mě: Jsem váš průvodce do světa investičních nemovitostí, kde se setkává vášeň pro realitní trh s možnostmi finančního růstu. Moje poslání spočívá v poskytování kvalitních informacích a odborných rad, které vám pomohou dosáhnout vašich finančních cílů prostřednictvím investic do nemovitostí.

🌐 Proč investovat do nemovitostí: Investice do nemovitostí je nejen o koupi domu, ale o budování stabilního a rostoucího portfolia. Získáváte nejen fyzický majetek, ale i pasivní příjem a dlouhodobou hodnotu. Otevírám pro vás dveře k finanční nezávislosti prostřednictvím strategických investic do nemovitostí.

💼 Moje nabídka:

  • Odborné rady: Poskytuji odborné rady v oblasti nemovitostí s profesionálním přístupem, abyste mohli udělat důležité rozhodnutí.
  • Bezpoplatková spolupráce – Provize za mé služby není přímo hrazena vámi jako prodávajícím, ale je zahrnuta ve výsledné ceně nemovitosti.
  • Vyhledávám nemovitosti pro klienty, kteří mají připravené finance nebo schválený úvěrový rámec.

🔍 Jak začít:

  1. Prozkoumejte investiční příležitosti: Objevte různé typy nemovitostí a vyberte si tu, která nejlépe odpovídá vašim cílům.
  2. Finanční plánování: Společně vytvoříme strategii, která maximalizuje váš potenciál na trhu.
  3. Podpora v celém procesu: Jsem zde, abych vás vedl od prvního kroku až k úspěšnému uzavření obchodu.
  4. Domluvíme si termín setkání – online schůzku nebo osobně. Na prvním setkání nepotřebuji nutně vaši nemovitost vidět.
  5. Osobně Vám během cca 15 minut vysvětlím, jak efektivně propojit vaši nabídku s našimi poptávajícími investory.
  6. Pokud Vám moje metoda bude vyhovovat, strávíme spolu o něco více času a potom půjdeme se podívat i na Vaši nemovitost.

Všetečné a časté otázky:

ANO. Při jednání o majetku investiční povahy je písemná smlouva zcela nezbytná. Kromě toho zákon striktně vyžaduje písemnou formu, jinak se jedná o nelegální činnost.

NE, na první schůzce nikoliv. Pokud se nedomluvíme, byla by to ztráta času pro obě strany. Pokud se domluvíme, potom je osobní prohlídka nemovitosti další nutný krok.

Předčasná otázka. Ještě nevím zda budu mít o Vaši nemovitost zájem.

Stručná odpověď – jsem členem týmu, který se stará o finance cca 750 000 klientů a naši klienti oceňují komplexní péči, kterou jim poskytujeme.
Obsáhlejší odpověď dostanete při naší schůzce.

ANO, osobní schůzka alespoň v on-line prostředí (např. Zoom) pro navázání obchodního vztahu. Email, SMS nebo telefonát nám stačí pro domluvení termínu schůzky. Budeme jednat o majetku významného rozsahu a klienty si vybírám. Pokud si nebudeme rozumět po lidské stránce, nebude fungovat ani obchodní spolupráce.  

NE. Nehraji tyto “realitní hry”. Pracuji se seriózními investory, kteří očekávají profesionální přípravu, posouzení rizik a zhodnocení jejich investice. Oni si váží mojí práce, já si vážím jejich času a důvěry. Seriózní zájemce, kterého makléř přivede na první schůzku neexistuje. V takovém případě přivede pouze herce.

Stanovení reálné ceny, která umožňuje dosažení požadovaného výnosu je krok, který následuje až po úvodním setkání a prohlídce nemovitosti.

  • Někdy ano. 

Podívejte se na moje webové stránky a přečtěte si mé články: BENESRADEK.cz

V pořádku, neztrácejme čas, domluvme se na schůzce a můžete mít hromadu otázek.

To je jen trochu komplikovanější postup. S nemovitostí v exekuci nemůžete sami nakládat, umíme však s našim týmem pomoci, ale neotálejte dlouho. Pokud exekutor zazvoní u dveří dřív než já, bude následovat jiný a nejspíš smutný příběh.

Ne, přestože zprostředkování  prodeje a pronájmu nemovitostí pro naše rovněž zajišťujeme. Jsme finanční konzultanti a součástí naší práce je pomoc s investováním, včetně nemovitostí. V našem týmu jsou specialisté na různé obory a společně dokážeme uspokojit většinu finančních a majetkových potřeb našich klientů.

Hledáte nebo nabízíte nemovitost vhodnou na investici

 

TELEFON: +420 602 651 501
MONITOROVANÁ LINKA: 
+420 731 539 667

 

Buďme v kontaktu

Pracuji jako finanční a realitní konzultant společnosti Broker Consulting, a.s., IČO 25221736, se sídlem: Jiráskovo náměstí 2, 326 00 Plzeň. Všechny registrace společnosti je možné dohledat na webu České národní banky.

Splňuji všechna zákonem vyžadovaná oprávnění potřebná k činnosti finančního a realitního konzultanta. Moje registrace si můžete ověřit na webu České národní banky.