Radek Beneš

Jak najít levné pojištění?

Jak v dnešní době, kdy všechno zdražuje, najít levné pojištění? Jeden trik je spojit klasické pojištění s takzvaným OK Double Plus. Co to je? Jednoduše řečeno, můžete si pojistit větší částku za nižší cenu.

Jeden příklad na úvod

Dejme tomu, že máme tady Honzu. Je mu 30 let a pracuje jako grafik. Chtěl by mít pojištění na případ smrti, těžkého zranění a vážných nemocí. Stanovíme si pojistnou částku 1 000 000 Kč. Normálně by za takové pojištění musel platit třeba 1 500 Kč měsíčně.

Ale Honzovi jsem poradil: “Už jsi někdy slyšel o OK Double Plus?” A tak jsme se podívali na nabídku a vybral si balíček, který mu vyhovuje. To znamená, že má sjednanou pojistnou částku na trojnásobek té původní, tedy 3 000 000 Kč.
A co nejlepší na tom je? Měsíčně platí pouze 700 Kč!

Takže místo 1 500 Kč za nižší pojištění Honza platí méně než polovinu a má 3x vyšší pojistnou částku. To je docela super, viďte? A pokud by se něco stalo, dostane plnou částku a pojištění končí. U závažných onemocnění se plnění pro smrt a invaliditu sníží o vyplacené plnění, ale samotné pojištění zůstává platné.

Je vhodné šetřit na pojištění?

V dnešní ekonomické situaci v České republice, kdy inflace stoupá a ceny rostou, je pro některé klienty důležité najít levnější možnosti pojištění. Jedním z řešení je sjednat pojištění osob v pojišťovně a doplnit ho o OK Double Plus. Tato kombinace umožňuje sjednat pojistnou částku až třikrát vyšší než u základní smlouvy. OK Double Plus je výhodné zejména pro lidi do 45 let.

Toto skupinové pojištění poskytuje Broker Consulting, kde pojistníkem je samotná společnost a pojištěnou osobou je klient. Pro sjednání OK Double Plus je nezbytné mít platnou podkladovou smlouvu ve správě Broker Consulting.

Při sjednání OK Double Plus si můžete s klientem vybrat z tří typů pojištění a celkem 7 balíčků pojistného krytí. Například pro všechny typy klientů jsou dostupné balíčky s pojištěním pro případ smrti a invalidity 3. a 2. stupně, nebo pro případ smrti, invalidity 3. stupně a závažných onemocnění.

Pokud máte další otázky, nebo potřebujete více informací, neváhejte se mi ozvat.

Kontaktní formulář

Hledáte vhodný pozemek pro stavbu vysněného domku nebo podnikatelskou činnost? Sháníte nové bydlení či zvažujete prodej nemovitosti? Nebo chcete poradit, jak výhodně naložit se svými financemi? Napište mi přes kontaktní formulář. Brzy se ozvu.

Stisknutím tlačítka ODESLAT FORMULÁŘ potvrzujete, že jste se seznámili s mým Prohlášením o ochraně osobních údajů a souborech cookie.