Radek Beneš

Kariéra a volná pracovní místa

Brigáda – “Realitní tipař” 

Skvělá příležitost pro spolupráci a přivýdělek

Hledáme nového člena do našeho týmu jako “Realitní tipař”. Pokud se rád pohybuješ mezi lidmi, máš výborné komunikační schopnosti a chceš si přivydělat při studiu nebo paralelní práci, máme pro tebe skvělou brigádní příležitost.

Co brigáda “Realitní tipař” zahrnuje:

– Komunikace a Tipy: Tvým úkolem bude navazovat kontakty a komunikovat s lidmi ve tvém okolí. Pokud se ti naskytne tip na prodej nebo pronájem nemovitosti, předáš nám tuto informaci. Je to snadný a nekomplikovaný způsob, jak si přivydělat.

– Flexibilita: Tato brigáda je vhodná pro kohokoliv, kdo má zájem o další příjem. Můžeš ji skloubit s vysokou školou, jinou prací nebo jinými závazky.

– Spolupráce za Provizi: Tvá odměna bude záviset na tvojí aktivitě. Za každý úspěšný tip, který povede k uzavření obchodu, dostaneš provizi. To znamená, že tvé úsilí bude odměněno podle výsledků.

Co od tebe očekáváme:

– Komunikační Dovednosti: Schopnost komunikovat s lidmi je klíčová. Musíš být přirozený/á a příjemný/á ve svém přístupu.

– Přátelský Přístup: Tvůj přístup a schopnost navazovat vztahy jsou důležité. Lidé by se měli cítit pohodlně, když ti sdělují tip.

– Zájem o Realitní Trh: Ačkoli žádné zkušenosti nejsou nutné, zájem o realitní trh je výhodou. Ale pokud ho nemáš, nevadí rádi ti poskytneme základní informace.

Co ti nabízíme:

– Příležitostné Přivýdělky: Tato brigáda ti umožní flexibilně si přivydělat na základě tvé aktivity.

– Možnost Učení: Při této brigádě můžeš získat vhled do světa realit a obchodování s nemovitostmi.

– Podpora a Zpětná Vazba: Naše týmová podpora ti pomůže a poskytne zpětnou vazbu, abys mohl/a zlepšovat své dovednosti.

Pokud máš zájem zapojit se do našeho týmu jako “Realitní tipař”, ozvi se nám a rádi ti poskytneme další informace. Buď součástí našeho úspěchu!

Typ úvazku: Brigáda

Další specifika práce: Práce z domu, Časově flexibilní práce

Kontaktní formulář

Hledáte vhodný pozemek pro stavbu vysněného domku nebo podnikatelskou činnost? Sháníte nové bydlení či zvažujete prodej nemovitosti? Nebo chcete poradit, jak výhodně naložit se svými financemi? Napište mi přes kontaktní formulář. Brzy se ozvu.

Stisknutím tlačítka ODESLAT FORMULÁŘ potvrzujete, že jste se seznámili s mým Prohlášením o ochraně osobních údajů a souborech cookie.