Radek Beneš

VÝROBNÍ A SKLADOVACÍ AREÁL
Hradec Králové - Svobodné Dvory

Nabízíme k prodeji skladovací a výrobní areál na okraji Hradce Králové, ve Svobodných Dvorech.

Areál sestává z výrobní haly se schválenou motorárnou pro opravy nákladních vozidel Tatra, průmyslové haly s jeřábovou dráhou, zateplené haly pro skladování nebo lehkou výrobu, garáží, administrativní budovy se sociálním zařízením a služebním bytem, neveřejné čerpací stanice, nevyužívané budovy vrátnice a rozsáhlé odstavné a parkovací plochy pro kamiony.

K areálu vede vlastní příjezdová cesta pro nákladní vozidla s dálkovým ovládáním vrat. Z ulice Dvorská je samostatný vjezd pro osobní vozidla a přístup pro pěší. Vstup je bezprostředně u zastávky MHD.
Celý objekt  je napojený na inženýrské sítě a navíc disponuje vlastní studnou.

39 000 000 Kč

Videoprohlídka

Mapa

Další informace

Skladovací nebo výrobní hala
Zateplená hala s kanceláří, příručním skladem a sociálním zazemím pro obsluhu, s venkovní oplocenou manipulační a skladovací plochou.
Hala s motorárnou
Hala se strojní dílnou, kanceláří a sociálním zařízením pro zaměstnance. Pronajato firmě na opravy nákladních vozidel a autojeřábů.
Hala s jeřábovou dráhou
Hala s jeřábovou dráhou pronajata firmě na obrábění s karuselovým soustruhem.
Administrativní budova
Kanceláře, zasedací místnost, wc, sprchy a služební byt majitele objektu.
Neveřejná čerpací stanice
Schválená, nyní nevyužitá čerpací stanice pohonných hmot. Vhodné pro zázemí autodopravy.
Projekt se stavebním povolením
Projekt s platným stavebním povolením na přístavbu vzorkové prodejny, bytů a ubytovny. Projekt bude nutné upravit, aby plnil normy platné v současné době, stavební povolení je však platné.
Prostor pro novou halu
Stavební záměr na sklad nebo lehkou výrobu v samostatném přízemním objektu. Prostor pro skladovací/výrobní plocha cca 800 m2, kanceláře cca 110 m2, sociální zázemí pro obsluhu cca 50 m2, chodby cca 60 m2.
Previous slide
Next slide

Při koupi areálu lze využít platné stavební povolení na stavbu ubytovny, vzorkové prodejny a firemních bytů.

Pro další rozšíření skladovací nebo výrobní plochy lze využít plochu, kterou nyní zabírají garážové přístřešky. V této části areálu lze postavit další halu s úložnou plochou 800 m2, kanceláře a sociální zázemí pro obsluhu.

Prohlídka nemovitosti