Radek Beneš

Pozemek pro chalupu nebo dům

Jamné u Jablonného nad Orlicí

Pozemek s jedinečným výhledem na Orlické hory, se zastavěnou plochou 222 m2 a rozlehlou, byť neudržovanou zahradou 1787 m2, na okraji obce Jamné u Jablonného nad Orlicí. Součástí pozemku je venkovské stavení, ve stavu k demolici.

Pozemek nabízí příležitost pro výstavbu nového domu, ať pro rekreaci nebo k celoročnímu bydlení. Elektřina a vodovod jsou funkční, v obci se připravuje výstavba kanalizace.

Sousedé jsou příjemní a klidné okolí svádí k procházkám a odpočinku.

Zahrada i chalupa jsou dlouhodobě neužívané. Chalupu je nutné vyklidit, což možná odhalí různé “poklady” a starožitnosti. Rekonstrukce je možná, ale doporučujeme spíše demolici a využít pozemek k příležitosti začít znovu, podle vlastní představy. Sousední chalupy jsou zčásti využívané pro rekreaci a z části pro trvalé bydlení. 

Okolí je plné lákavých cílů na výlety – lesy, dělostřelecké sruby pohraničního opevnění, lyžování na Bukové hoře, koupání na vodní nádrži Pastviny. Občanská vybavenost a veškeré civilizační vymoženosti jsou dostupné necelé 4km v městečku Jablonné nad Orlicí, doslova pod kopcem. Cesta do hospody trvá pěšky 20 min (2 km) a cesta do školy či školky 10 min (600 m).

PRODÁNO

3D prohlídka

Mapa

Fotogalerie

Poptávka

Hledáte pozemek, chatu či chalupu? Nečekejte na inzerci a zadejte si u mě poptávku. Služba je zcela zdarma. Náš robot hlídá neúnavně ve dne v noci a sleduje zakázky kolegů.
Prodáváme neveřejně 4 nemovitosti z 10. Spojujeme poptávku s nabídkou dříve, než se objeví ve veřejné inzerci.
Získejte náskok před ostatními zájemci.

Stisknutím tlačítka ODESLAT FORMULÁŘ potvrzujete, že jste se seznámili s mým Prohlášením o ochraně osobních údajů a souborech cookie.