Radek Beneš

VÝROBNÍ A SKLADOVACÍ AREÁL
Opočno

Opočno

Nabízíme příležitost pro podnikání – prodej výrobního a skladovacího areálu s možností rozšíření skladovací plochy, s byty a kancelářemi. Objekt nabízí flexibilní využití – od výroby přes skladování až po bydlení nebo kancelářské prostory. Součástí prodeje je kompletně vybavená zámečnická a truhlářská dílna, připravená k okamžitému využití nebo snadné přeměně dle vašich potřeb.

Klíčové vlastnosti:

– Rozmanité prostory: V přízemí se nachází 4 dílny, sklady, kancelář a zázemí pro zaměstnance.

– Byty: V přízemí a v patře je rozlehlý byt majitele s velkým balkónem a další byty, ideální pro zaměstnance nebo k pronájmu. Byty jsou momentálně neobsazené, kromě majitelova bytu.

– Využitelný pozemek: Areál zaujímá celkovou plochu 10863 m², z toho nabízíme k prodeji polovinu, avšak i se zahradou 2763 m² vhodnou pro rozšíření stavby a 1360 m² zpevněných ploch pro vnější skladování a manipulaci.

Další výhody: Součástí oploceného areálu je také skladovací hala k pronájmu, s možností diskuse o prodeji této i dalších pozemků pro vnější skladování a manipulaci. Tento areál představuje investiční příležitost s potenciálem růstu a adaptace. Ať už hledáte místo pro svůj podnik, potřebujete prostory k pronájmu nebo chcete kombinovat obě možnosti, toto je ideální nabídka pro vás.

Cena je záměrně pouze na dotaz pro vážné zájemce a upřesnění podmínek prodeje.

Cena na dotaz

Mapa

Makléři nabídky:

V zájmu klienta je pro nás spolupráce napříč trhem samozřejmostí.

Radek Beneš – Broker Consulting

T: 602 651 501

Radek Vohlídka – RIDO

T: 603 434 842

Prohlídka nemovitosti