Radek Beneš

Vytvořím pro Vás příležitosti
k výdělku nebo k zisku.
Vyberte si sami...

Radek Beneš

realitní makléř & finanční specialista

KARIÉRA

Každý, kdo si stanoví cíl, najde cestu k jeho dosažení.

Většinu svého života trávíme v práci. Někdy zde strávíme více času než doma, a stává se, že práce se stává naší druhou rodinou. Volba správné kariéry má zásadní vliv na celý náš život. Skrze dobře zvolenou profesní dráhu můžeme žít naplněně, získávat respekt a jistotu. Naopak nesprávná volba může přinést negativní důsledky.

Chcete patřit mezi ty, kdo jdou proti proudu? Nebo se necháte unášet davem?

Často se setkávám s lidmi, kteří následují kariéru svých rodičů jen proto, že to tak dělala minulá generace. V minulém století se peníze staly hlavním ukazatelem kariérního úspěchu. Avšak brzy se ukázalo, že finanční zisk sám o sobě nestačí k opravdové spokojenosti. Dnes lidé chtějí, aby jejich kariéra vyplývala z jejich zálib a vášní. Mnoho z nás by se rádo věnovalo sportu, umění nebo cestování. Bohužel, v těchto oblastech je omezený počet pracovních příležitostí.

Volná místa

Realitní tipař/ spolupracovník

Brigáda "Realitní tipař" Skvělá příležitost pro spolupráci a přivýdělek Hledáme nového člena do našeho týmu jako "Realitní tipař". Pokud se rád pohybuješ mezi lidmi, máš výborné komunikační schopnosti a chceš si přivydělat při studiu nebo paralelní práci, máme pro tebe skvělou brigádnickou příležitost.
Detail nabídky

Investiční specialista/ specialistka

Investiční specialista/specialistka Hradec Králové Stále otevřená příležitost Zajímáš se o svět investic? Máš zájem se ponořit do komplexního prostředí investic, nebo už máš zkušenosti jako investiční profesionál? Toužíš po dynamické práci, která není jen rutinou? Svůj osobní růst bereš vážně a jsi odhodlaný/á se aktivně rozvíjet?
Detail nabídky

Kontaktní formulář

Hledáte vhodný pozemek pro stavbu vysněného domku nebo podnikatelskou činnost? Sháníte nové bydlení či zvažujete prodej nemovitosti? Chcete poradit, jak výhodně naložit se svými financemi?
Nebo hledáte pracovní příležitost? Napište mi přes kontaktní formulář. Brzy se ozvu.

Stisknutím tlačítka ODESLAT FORMULÁŘ potvrzujete, že jste se seznámili s mým Prohlášením o ochraně osobních údajů a souborech cookie.