Radek Beneš

Převzetí zavedené trulářské výroby

v Bílé Třemešné

TRADICE A KVALITA OD 19. STOLETÍ
Ryze česká společnost se zavedeným systémem řízení jakosti dle ČSN EN ISO 9001:2009 je držitelem protokolů o zkouškách požární odolnosti na požární uzávěry od zkušební laboratoře PAVUS, a.s.
Výrobky jsou atestovány společností Centrum stavebního inženýrství.
Fungující společnost je nabízena s výrobním programem sériové a kusové výroby protipožárních, vchodových a interiérových dveří.

Historie podniku v Bílé Třemešné sahá do poloviny 19.století. Původně závod na výrobu vnitřních dveří postupně zavedl výrobu vchodových palubkových dveří.
V roce 1964 se podnik stal součástí Krkonošských dřevařských závodů. Z továrny na zpracování dřeva vzniká v roce 1996 nová firma Dřevařské závody 3J+K s.r.o., která navazuje na místní tradici. Od roku 2002 se výroba rozšířila o sortiment dřevěných oken typu EURO 68, od roku 2003 o sortiment protipožárních dveří a od roku 2006 také oken typu EURO 78. 
V roce 2005 společnost změnila název na TREDO s.r.o. a dále rozšířila sortiment protipožárních dveří.

Celý areál je převážně přízemní. Provozní část se skládá ze dvou výrobních hal, dílny údržby, lakovny, několika skladů, kantýny a sociálních zařízení. V samostatné administrativní budově je 5 vybavených kanceláří pro expedici, obchod a vedení firmy. Podnik má vlastní centrální kotelnu s plně automatizovaným kotlem na štěpku a pelety. Haly jsou vybavené odsáváním pilin do sila a piliny jsou dále využívané pro vytápění. Důležitou součástí dřevovýroby je vlastní katr a automatizovaná sušárna dřeva typu HK KRAKO s teplovzdušným vytápěním.

Výrobní a administrativní objekty jsou zděné. Na pozemku jsou dále k dispozici kovové kolny a dřevěné přístřešky. Celý areál je oplocený se stálou hlídací službou, která má zázemí v roubené vrátnici u vjezdu do areálu.

Podnik je situovaný na okraji obce v sousedství další truhlárny, se kterou je navázaná spolupráce v případě potřeby využití kapacity.

Firmu je možné převzít jako fungující podnik, včetně sortimentu a zakázek, bez přerušení výroby. Dále je možné jednat o převzetí části výroby nebo pouze o prodeji nemovitostí. 

Technické informace

BUDOVY A PLOCHY

Celková výměra pozemků17 991 m2
Celková zastavěná plocha budov, hal a vedlejších staveb5 303 m2
Celková zastavěná plocha5 361 m2
Celková podlahová plocha4 724 m2
Celková plocha zpevněných komunikací cca 5 000 m2
– z toho vhodných pro parkování nebo venkovní skladovánícca 4 000 m2

Cena na dotaz

Cenu k jednání sdělíme vážným zájemcům po zaslání neveřejného odkazu na vituální prohlídku.

Kupující může převzít fungující firmu, včetně kompletního vybavení a zakázek na několik měsíců. Dále lze jednat o prodeji nemovitostí,  ato vyklizených nebo částečně vybavených, podle podnikatelského záměru nového vlastníka.

Výsledná cena bude výsledkem jednání o rozsahu převzetí majetku nebo obchodního podílu.

Provizi hradí prodávající a provize zahrnuje právní servis. 

Lze převzít nemovitosti, obchodní podíl nebo kombinaci obou možností.

VYUŽITÍ OBJEKTU
Převzetí podniku je možné, nikoliv však podmiňující, bez přerušení jeho ekonomické činnosti. Je možné převzetí pouze nemovitostí s kompletním či částečným vybavením a stávající výroby zpracování dřeva.

Výrobní haly lze bez větších investic upravit na jiný případně podobný druh výroby, včetně převzetí části zaškoleného personálu. Vzhledem k dobré dopravní dostupnosti lze rozsáhlé venkovní i kryté plochy využít na skladování nebo pronájem. 

 

SILNÉ STRÁNKY NEMOVITOSTI

  • rozsáhlé pozemky v těsné blízkosti železniční stanice
  • vytápění objektu vlastním kotlem na palivo z vlastních zdrojů
  • doplňková výroba z odpadového materiálu
  • vlastní katr a sušárna dřeva
  • dobrá údržba u většiny objektů
  • možnost průmyslového využití i s jiným zaměřením
  • sociální zázemí pro zaměstnance

Mapa

Další informace

SUŠENÍ SUROVINY
PŘÍPRAVA SUROVINY
PŘÍPRAVA SUROVINY
KOTELNA
Previous slide
Next slide

Okótovaný výkres hlavního výrobního objektu předáme při osobním jednání.

Brožuru nemovitosti zašleme po odeslání neveřejného odkazu na virtuální prohlídku.

Kontaktní formulář

Stisknutím tlačítka ODESLAT FORMULÁŘ potvrzujete, že jste se seznámili s mým Prohlášením o ochraně osobních údajů a souborech cookie.